Valentýnský věnec

Velmi jednoduchý a přitom pěkný druh dekorace můžete mít na Valentýna i na stolku, nebo na dveřích. Jak vyrobit valentýnský věnec z papíru ukazuje následující video a opravdu se u něj nezapotíte.

Základem je tvar, který je třeba vyrobit z pevnějšího materiálu. Doporučujeme slepit alespoň dvě lepenky k sobě, abyste dostali skutečně pevnou základnu. Z takto slepeného kartonu vystřihneme tvar dle libosti a tentokrát to nemusí být klasický kruh. Valentýn je poměrně moderní svátek takže můžete experimentovat. Vystřihnout tak můžete třeba srdce, nebo jak ukazuje video zaoblený čtverec.

Základ nyní ozdobíme pomocí mašliček, samozřejmě nabarvíme. Doporučuje se samozřejmě růžová, použít lze i zelenou, záleží jen na vás jakou barevnou kombinaci zvolíte. Jako další ozdoby lze použít zakoupené dekorační doplňky, naprosto ideální se jeví právě umělé květiny, které jsou vidět ve videu.

Poté co je věnec polepený stačí doplnit nějakou dominantnější ozdobu, například větší mašli. Pokud budete věnec dávat na dveře nebo okno doplňte ještě mašli pro pověšení a je hotovo!

valentynsky venecRate this post
Bookmark the permalink.

Jeden komentář

  1. Pingback: jak vyrobit vánoční věnec ze šišek | Zimní dekorace

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..