Jak zabalit peníze k Vánocům (2. část)

jak zabalit penizeSpousta z nás řeší každoroční dilema a tím je, jak zabalit originálně peníze pod stromeček. Pravda je, že kromě prostého vložení bankovek do obálky a mincí do krabičky, máme jen jednu možnost a tou je výroba origami z bankovek. Na internetu je nepřeberné množství návodů jak zabalit peníze jako origami. My jsme pro dnešek vybrali dva.

 

Krabička z bankovek

Ideální způsob zabalení pokud chcete darovat peníze a ještě nějakou drobnost (šperk, ozdobný kámen a podobně). Z peněz uděláme krabičku, do které vložíme onu maličkost. Předem upozorňujeme, že výroba krabičky z bankovrk nrní nic jednoduchého, ovšem s přiloženým videonávodem níže, byste si měli snadno poradit. A pokud se vám krabička povede a budete se chtít pochlubit, nezapoměňte ji vyfotit a poslat do naší nově vznikající rubriky Galerie, která se bude skládat právě z fotografií vašich výrobků.

 

Domeček z bankovek

Velmi pěkné origami, které sice budete muset zabalit ještě do krabičky, ale jistě mile překvapí svého nového majitele. Na návod se podívejte níže, určitě to stojí za vyzkoušení.Bookmark the permalink.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..