Jak zabalit peníze k Vánocům (2. část)

jak zabalit penizeSpousta z nás řeší každoroční dilema a tím je, jak zabalit originálně peníze pod stromeček. Pravda je, že kromě prostého vložení bankovek do obálky a mincí do krabičky, máme jen jednu možnost a tou je výroba origami z bankovek. Na internetu je nepřeberné množství návodů jak zabalit peníze jako origami. My jsme pro dnešek vybrali dva.

 

Krabička z bankovek

Ideální způsob zabalení pokud chcete darovat peníze a ještě nějakou drobnost (šperk, ozdobný kámen a podobně). Z peněz uděláme krabičku, do které vložíme onu maličkost. Předem upozorňujeme, že výroba krabičky z bankovrk nrní nic jednoduchého, ovšem s přiloženým videonávodem níže, byste si měli snadno poradit. A pokud se vám krabička povede a budete se chtít pochlubit, nezapoměňte ji vyfotit a poslat do naší nově vznikající rubriky Galerie, která se bude skládat právě z fotografií vašich výrobků.

 

Domeček z bankovek

Velmi pěkné origami, které sice budete muset zabalit ještě do krabičky, ale jistě mile překvapí svého nového majitele. Na návod se podívejte níže, určitě to stojí za vyzkoušení.4.7/5 - (4 votes)
Bookmark the permalink.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..