Venkovní květináč na zimu

I v zimě chceme mít krásně vyzdobenou zahradu a proto je tu následující návod. Dle častých dotazů vás nejvíce zajímá, čím ozdobit venkovní květináče. Pokud máte doma staré vědro, sud, nebo jste koupili větší květináč, přijde vám následující video vhod. Pojďme se tedy podívat na to, jak také může vypadat zimní dekorace na zahradu.

Dominantním prvkem jsou dvě silné větve břízy zasazené do zeminy. Volit můžete prakticky jakoukoliv větev, bříza má ovšem velmi kontrastní bílou barvu, která se bude hodit. Kolem větví totiž budeme rozmisťovat chvojí a spodní část tak zakryjeme. Do zadní části květináče můžeme vkládat delší jehličnaté větve. Další chvojí naskládáme tak, aby padalo přes okraj květináče.

Na větvě můžeme nasadit ozdoby a celek potom můžeme dozdobit stuhami, nebo látkou. A pokud máte květináč blízko venkovní elektrické zásuvky, můžeme ozdobit celý květináč světelným řetězem, určeným k venkovnímu použití. doporučujeme použít více barevných prvků, než, které jsou k vidění ve videu. Například vánoční řetěz, nebo více ozdob. Hotovo, krásná a velmi jednoduchá dekorace do zimní zahrady je připravena na zraky známých a příbuzných.

5/5 - (1 vote)
Bookmark the permalink.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..