Vyberte si poštovní schránku dle vašeho vkusu


Máte dokonalý dům s perfektní zahradou a přesně podle svého gusta? A nechybí mu něco? Možná bude ještě dokonalejší, když jeho vstup bude zdobit poštovní schránka, která perfektně padne do architektury vašeho bydlení. V dnešní době si totiž můžete vybrat z celé řady materiálů, designů i barevných provedení.

Poštovní schránka jako reprezentace domu

Venkovní poštovní schránky jsou často opomíjenou součástí vašeho bydlení, ale rozhodně si zaslouží pozornost. Je to totiž něco, co je vidět na první pohled, něco co návštěvník i kolemjdoucí (a nakonec i vy sami) uvidí jako jednu z prvních věcí. Pokud chcete vyniknout, určitě se podívejte na širokou nabídku produktů, které v tomto oboru trh nabízí.

Nerezové poštovní schránky

Populární jsou v poslední době zejména nerezové poštovní schránky, které vynikají vytříbeným designem a patří do kategorie luxusnějších. Mohou mít různé tvary od hranatých až po obloukové a mohou je zdobit například ornamenty. K dispozici jsou také plastové schránky, nebo schránky, které tvoří pouze box na vkládání novin a dopisů.

Do zdiva i na plot

Další kritérium pro výběr té správné poštovní schránky bude její umístění. Praktické jsou poštovní schránky do sloupku, které nevyčnívají ven a obvykle mají otvor pro vhazování zvenku, ovšem vybírat je budete zevnitř domu, aniž byste museli opustit jeho bezpečí. Ani tady ale nejste omezeni jen na obyčejné šedé schránky. I zabudovaný box může zvenku vypadat uhlazeně a stylově.

Za klasiku potom považujeme poštovní schránky na plot. Ty budete zřejmě vídat nejčastěji. Obvykle mívají dvířka a seženete jich nejvíce druhů. Fantazii se v tomto případě meze nekladou. Nespokojte se jen tak s nějakým doplňkem vašeho bydlení. Udělejte si jej podle svého vkusu co nejhezčí.

Rate this post
Bookmark the permalink.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..