Jak udělat valentýnskou výzdobu na dveře

Valentýn jako svátek zamilovaných má svou oblibu i u nás a stále častěji vidíme ku této příležitosti i zdobení domácností. Budeme proto několik článků věnovat i tomuto druhu dekorace. Jako první je to Valentýnská dekorace na dveře. Dekorace na dveře je druh výzdoby, který může zůstat na svém mísě i dlouho po skončení svátku a to už jakéhokoliv ten valentýnský nevyjímaje.


Tato výzdoba je velmi jednoduchá a vlastně záleží jen na vás jak si s výzdobou pohrajete. Přikládáme tedy video, které by mělo inspirovat. Na videu je návod jak vyrobit dekoraci ze srdcí, velká pozornost je ale věnována právě zpracování srdíček.

Nejprve z pevného kartonu vystřihneme podle šablony vždy dvě stejně velká srdce ve třech velikostech. Záleží jen na vás jak veliká jednotlivá srdce budou. Srdce následně ozdobíme. Můžete využít nápadu, který je patrný z videa, ovšem vaší fantazii se meze nekladou. Použít lze nejrůznější vzory, i sušené květiny, nebo další dekorační doplňky. Ozdobení srdce krajkou je možné tak, že na jedno srdce nalepíte na okraj látku a přilepíte druhé srdce. Důležité jsou jen otvory, kterými budeme provlékat mašli a spojovat jednotlivá srdce k sobě.

pokud máme hotovo spojíme jednoduše mašlí všechna tři srdce k sobě a můžeme je pověsit na dveře. Jednoduché a příjemné vyzdobení dveří.

dekorace valentyn na dvere


Rate this post
Bookmark the permalink.

2 Comments

  1. Co nějaká jednodušší dekorace i pro méně šikovné 🙂

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..