I chladicí box Vám může ušetřit čas a peníze!

chladici-technikaAbsolutní nutností pro profesionální gastronomický podnik je chladicí box. Nakoupené potraviny dlouho nevydrží, a někdy je potřeba je skladovat zmražené výrobky po dlouhou dobu. Chladicí box je odpovídajícím řešením! Nabízí velkou kapacitu a je schopen uchovat potraviny velmi dlouho. Samozřejmě je na výběr mnoho druhů a modelů, které se liší jak kapacitou, tak teplotou zmrazení. Chladicí box si proto můžete vybrat podle pečlivých kritérií, které si ve Vašem podniku stanovíte.

Pokud chcete za svoje peníze opravdu moderní a kvalitní chladicí box, měla by se Vaše pozornost upínat k Italské firmě Coldline. Tato společnost využívá ty nejmodernější technologie a udává trendy. Chladicí boxy Coldline poskytují vlastnosti, díky kterým uspoříte mnoho času a energie. Může za to například 75mm silná izolace, která zajišťuje ty nejmenší ztráty teploty. Tím se zmenší námaha kompresoru, a to Vám ušetří až o 45% více energie než konkurence! Rozmrazovací proces řídí inteligentní přizpůsobivý systém, který pracuje jen po dobu nezbytně nutnou, a vzniklá kondenzovaná voda se zase sama automaticky vypaří. Chladicí box je tak velice šetrný, a zbytečně ničím neplýtvá.

A protože se jedná o italskou firmu, je zde také velmi důležitý design. Ten se dá popsat jako velmi moderní a ergonomický. Chladicí boxy Coldline nabízejí tu největší kapacitu, na co nejmenším prostoru. Pokud by to bylo málo, je možné z chladicího boxu vyjmout motor, a najít mu jiné místo. Tím zajistíte Vašim zaměstnancům jak větší, tak i tišší pracovní prostor. Velká životnost těchto chladicích boxů je zaručena tou nejkvalitnější nerezovou ocelí, ze které jsou vyrobeny. Nemusíte se proto obávat stárnutí materiálu, ztráty lesku a barvy nebo uhnívání materiálu.

2P Gastro je dodavatelem této italské značky, neváhejte nás proto kontaktovat!

5/5 - (1 vote)
Bookmark the permalink.

Komentáře jsou uzavřeny.