Jaké jsou vánoční trendy v dekoracích?

Novým trendům podléhají nejrůznější oblasti, jimiž jsme obklopení. Ať už se jedná o módu, kosmetiku, podnikání, vzdělávání, ale třeba také bydlení. Též v rámci bydlení lze pozorovat nespočet trendů, my se však zaměříme na ty, jež se týkají vánoční sezóny, která je aktuálně před námi. Ač je pro vánoční výzdobu charakteristická řada tradičních prvků, každoročně se můžete těšit na nějaké novinky. Pokud chcete mít vánoce laděny do moderního stylu, koukněte spolu s námi na procházku aktuální nabídkou vánočních dekorací.

Následujícími tipy se můžete nejen pokochat, ale mohou pro vás být též inspirací. Trendy letošních svátků nám představil Martin Harasim z e-shopu www.harasim.info . Tento velkoobchod s bytovými a zahradními dekoracemi má u nás jednu z nejširších nabídek na trhu.

Příroda v moderním pojetí

Nejen v rámci dekorací, ale i v jiných oblastech, se designéři vrací k přírodním materiálům. Plody přírody jako jsou třeba šišky, jmelí, ale také větvičky a zejména dřevo k Vánocům neodmyslitelně patří. Moderní jsou vánoční dekorace, které jsou jak z přírodních materiálů, nebo se na nich motiv přírody objevuje. Krásně vypadají dekorace stromečků, proutěných věnců, svícnů se zasněženými větvičkami apod. Vánoční výzdobu lze doplnit soškami zvířat – jelenů, sobů, sov apod.

vanocni-dekorace1 vanocni-dekorace2

Dřevěné dekorace využijete na stromeček i jiné vánoční aranžmá.

Dekorativní kovový sob nabízí spojení tradičního prvku v moderním pojetí. Tato luxusní dekorace budou ozdobou každého interiéru.

Dekorativní kovový sob nabízí spojení tradičního prvku v moderním pojetí. Tato luxusní dekorace budou ozdobou každého interiéru.

Klasické a trendové barvy

Mezi tradiční barvy Vánoc patří bezesporu červená a zelená. K tomuto svátečnímu období patří rovněž stříbrná a zlatá. Letos bude velice trendy čistá a něžná bílá barva evokující sníh. Luxusně také vypadají transparentní vánoční a adventní dekorace, které připomínají led. Velmi v kurzu jsou rovněž metalické barvy. Hvězdy a třpyt jsou vyjádřeny barvami kovů, ať již lesklých či matných. Odstíny je možné mezi sebou kombinovat. Zvolte si jednu základní barvu, která bude dominovat. Tuto berte jako základní a k ní vyberte vhodný odstín, který dominantní barvu podpoří a spolu vytvoří velice pěkný koncept.

vanocni-dekorace8 vanocni-dekorace5
vanocni-dekorace4 vanocni-dekorace7

Metalické, bílé a transparentní vánoční dekorace jsou letos opravdu velký hitem.

Oslňující záře

K vánocům neodmyslitelně patří vánoční osvětlení. Nové trendy se ubírají nejen směrem světýlek umístěných na vánočním stromečku, ale také pomocí jiných prvků. Letošní sezónu budete moci nakoupit malé svítící LED stromy, které rozzáří každý interiér. Jejich záře je opravdu okouzlující. Praktické jsou rovněž řetězy pouze s pár svíčkami, jejichž zdrojem jsou AAA baterie. Takže je můžete umístit v podstatě kdykoliv, aniž byste byli omezení připojením k elektrické energii. Toto osvětlení je v podstatě novinkou na trhu a nabízí široké využití. Můžete jím omotat obraz, fotorámeček, květináče, vložit do lucerny, svícnu, položit na okenní parapet apod.

vanocni-dekorace9 vanocni-dekorace10 vanocni-dekorace11

Rozzařte si nejen vánoční stromeček, ale i jiné vánoční ozdoby v bytě, stejně tak jako v exteriéru.

Chcete toho vidět více? Koukněte na kompletní nabídku trendových vánočních dekorací na stránky www.harasim.info.

Rate this post
Bookmark the permalink.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..