Volně stojící vinotéky ozdobí vaši domácnost

Screen Shot 2015-05-14 at 16.26.20Víno získává mezi lidmi stále větší oblibu a tak není divu, že si nejen pořizují tento nápoj domů, ale lahve s vínem také uskladňují. K dostání jsu nejrůznější stojany, proč si ale nepořídit sofistikovanou vinotéku, ve které budou lahve jako v bavlnce?

V prodeji jsou vinotéky nejrůznějších rozměrů, záleží jen na tom, kolik lahví budete chtít uskladnit. Větší pojmou až sedmdesát lahví přičemž se pořád ještě jedná o hezký doplněk do interiéru. Větší vinotéky už snad dávejte raději do sklepa.

Vinotéky jsou uzpůsobeny tak, aby v nich bylo ideální vyvážení teplot i tlaku, samozřejmě je možné aby každé patro vinotéky mělo svou teplotu, ovšem většinou je prostor rozdělen do tří částí, které se svými teplotami liší a podle toho dává zkušený vinař láhve do příslušných polic.

V dnešní době je na výběr z celé řady značek a designů stačí si vybrat, ovšem vždy myslete především na to, kam svou vinotéku dáte. Ona je nejen praktická ale také dobře vypadá a nemusí být nutně odsouzená k umístění v kuchyni.

5/5 - (1 vote)
Bookmark the permalink.

Komentáře jsou uzavřeny.