Schody do nebe rekonstrukcí

OLYMPUS DIGITAL CAMERAPřestavba panelákových prostor je náročná časově i finančně. Lidé ztrácejí nadhled a jsou nervózní. Společnost Rekonstrukce bytu Praha otevírá možnosti pro všechny generace. Myslete na starší věk a vytvořte si unikátní domov už dnes. Vydrží dlouhé roky. Drobné přestavby, kompletní bourání i revitalizaci zajišťuje společnost Rekonstrukce bytu Praha. Tým pracovníků, který umí najít nejlevnější a nejmodernější řešení pro vaše bydlení. Pokládka podlah, úpravy kuchyně, instalace klimatizace i výměna topení jsou denním chlebem firmy.

Možnosti moderní rekonstrukce

I malý byteček může nabízet více prostoru díky šikovnému zásahu architekta. Modernizace pokojů i výběr bytového vybavení si žádá kapku fantazie. Nechcete, aby vypadal váš domov jako kýč? Oslovte odborníky se vzděláním a talentem. Správná firma nabízející kompletní revitalizace zajišťuje i služby návrháře. Celkové uspořádání nového domova je třešničkou na dortu.

S jídlem roste chuť, především u tvorby úchvatného domova

Odborníci na každém kroku. To je společnost Rekonstrukce bytu Praha i její divize Rekonstrukce bytového jádra Praha. Klientské centrum nabízí návštěvu technika, konzultaci, měření bytu i zpracování finančního plánu. V praktickém grafickém návrhu klient spatří budoucí domov. Rekonstrukce bytu Praha nabízí služby architekta i řemeslníka. Bourání, stavba i malířské a instalační práce, zajištění povolení a úklid, lidé ocení. Nemusí hledat na každý úkon jinou firmu anebo si vystačit s vlastními silami.

Vhodný doplněk služeb v podobě stěhování

Stavební firmy mají s rekonstrukcemi mnoho zkušeností a mnoho stavebních firem spolupracuje s dalšími firmami, které jim pomáhají doplňovat komplexní portfolio služeb. Jedná se především o firmy zajišťující odvoz stavební sutě a firmy realizující stěhování/případně uskladnění vybavení než bude rekonstrukce dokončena. Stavebníci ze společnosti Rekonstrukce bytu Praha například spolupracují s firmou Levné stěhování Praha, díky které pokrývají komplexní servis spadající pod obor rekonstrukce a mohou klientům nabídnout navíc velmi kvalitní službu.

5/5 - (1 vote)
Bookmark the permalink.

Komentáře jsou uzavřeny.