Nechte se inspirovat kouzelnými fotografiemi dekorací

Screen Shot 2015-11-25 at 16.02.35Pokud si chcete vyzdobit domácnost jakýmikoliv dekoracemi, potřebujete nutně inspiraci. My vám dnes ukážeme skvělý zdroj inspirace plný profesionálních fotografií. Je libo vánoční hvězdu na dveře, nebo radu jak vyrobit ozdobnou žárovku?

Denně procházíme internet, abychom pro vás našli tu nejlepší inspiraci pro tvorbu domácích dekorací. Čas od času narazíme na opravdu zajímavé dekorace a také na zdroje nepřeberného množství inspirace. Nedávno jsme našli portál, který obsahuje informace o bydlení, ale především fotografie, které inspirují. Na webu www.inhaus.cz najdete rozsáhlé fotogalerie plné nápadů a návodů na vyzdobení bytu, domu, či zahrady.

Přestože portál se skládá z fotografií, dá se většina z nich pojmout zároveň jako návod na dekorace a vylepšení domácnosti. Jako naše čtenáře vás bude zřejmě nejvíce zajímat kategorie DIY – tedy „Udělej si sám“. Tady jsou především drobné dekorace vlastní výroby. Daleko zajímavější jsou ovšem inspirace z kategorií, které ukazují interiér, či výzdobu jednotlivých místností. Neomezuje se přitom pouze na univerzální dekorace a výzdoby. Součástí webu jsou také konkrétně řazené fotografie dle ročního období, či událostí. Najdete zde tak například vánoční, velikonoční, či podzimní dekorace.

Fotogalerie jsou postupně upgradovány a na webu se objevují také nové články o bydlení, stylu a aktualitách z této oblasti. Pokud se zajímáte o styl a novinky co frčí, nebo prostě hledáte prostor, ve kterém byste se mohli nechat inspirovat, doporučujeme projít právě tento portál. Rozhodně si zde každý vyledá to své.

5/5 - (2 votes)
Bookmark the permalink.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..