Kvalitní čištění koberců Praha a okolí


SAMSUNGChystáte se čistit koberec a čalounění, ale nevíte jak na to? Nebo jste se do čištění již pustili, ale nedokážete vysát přebytečnou vodu? Používáte snad předražené suché metody čištění koberců a čalounění, které nejsou funkční? Nabízíme vám naprosto revoluční možnost čištění koberců, čalounění a autopotahů. Naše firma Čištění koberců Praha se specializuje na čištění těchto materiálů mokrou metodou. Nepůsobíme pouze ve městě Praha, ale nově máme zřízenou pobočku rovněž v Brně, kde nás najdete jako Čištění koberců Brno.

Mokré čištění – tepování – extrakční čištění

Tato metoda se také označuje jako tepování. Její účinnost spočívá ve vpravení roztoku s čisticím prostředkem do hloubky vlasů koberce či čalounění. Tento roztok je po nějaké době vysán do sběrné nádoby. Tím je koberec a čalounění zbaveno veškerých nečistot, bakterií a zašlapaného prachu.

Půjčování strojů na čištění koberců

V naší nabídce je také půjčovna čističů koberců Praha s pobočkou v Brně, kde ji najdete pod názvem půjčovna čističů koberců Brno. V ceně je zahrnuto deset dávek čisticího média, nástavce na čištění koberců a úzký nástavec na čalounění a autopotahy. Stejně tak obdržíte mnoho užitečných rad, díky kterým budete koberce a čalounění čistit efektivně a opravdu do hloubky.

Slevy na čištění pro seniory, ZTP i stále klienty

Díky slevám, které nabízíme, budete platit ještě méně. Díky našim službám šetříte peníze i drahocenný čas a zlepšujete své prostředí. Není nad čistý koberec, který je příjemně provoněn. Proto neváhejte a projděte si nabídku na našich internetových stránkách. Jsme nejlevnější firma Čištění koberců Praha na trhu a také z tohoto důvodu za námi stojí velká spousta spokojených zákazníků.

Rate this post
Bookmark the permalink.

Komentáře jsou uzavřeny.