Jak si vytvořit hvězdný strop? Se svítící barvou GlowPaint

Líbí se vám hvězdy na noční obloze? Dobře se pod nimi usíná. Ale v našich podmínkách to venku moc nejde. Můžete si však vytvořit hvězdný strop doma, pomocí světélkující barvy. Čtěte dál.

Svítící barva GlowPaint obsahuje speciální pigmenty, které se dají „nabít“ světlem. Pokud je nasvítíte asi půl hodiny, vydrží pak několik hodin světélkovat jemným nazelenalým světlem.

Namalujte dětem na stěnu v pokoji zvířátka

Pomocí ve tmě svítící barvy můžete dětem namalovat zvířata na stěnu nebo vytvářet umělecká díla.

Barva GlowPaint je akrylová, na vodní bázi, bez zápachu a bez příměsí olova. dá se natírat malířským válečkem nebo štětcem. Vydatnost balení o objemu 0,25 l je 2,5 m2 plochy.

Čím více nátěrů, tím víc svítí

Čím víc vrstev nanesete, tím je efekt silnější. Ideální jsou 3–4 vrstvy nátěru. Barva GlowPaint je transparentní. Když ji nanesete třeba na malbu, není ve dne vidět. Její kouzlo uvidíte až po setmění. Nejlépe to funguje, když barvu nanesete na bílý podklad.

Existuje i magnetická barva

Kromě svítící barvy existuje i jiná speciální, magnetická barva. Obsahuje malé částečky železa. Pokud ji natřete na stěnu, také nejlépe více vrstvami, drží na ní neodymové magnety.

Můžete si tak vytvořit magnetickou nástenku a přicvaknout k ní například fotografie, plakáty, magnetky, pohlednice, obrázky. Výhodou magnetické barvy je, že se dá přetřít malířskou barvou a není pak vidět. Část stěny tak můžete mít klasickou, část magnetickou.

Tip: Vytvořte si neviditelnou magnetickou tabuli skrytou ve stěně

Namalujte si doma tajemné kresby, zvířata, ornamenty nebo nebe plné hvězd.

Rate this post
Bookmark the permalink.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..