Jak vyrobit taštičky na stromeček

Následující dekoraci nemusíme nutně využít jen na stromečku. Vzhledem k tomu, že dekorativní taštičky mají design, který se nehodí na každý stromek, můžeme je použít pokud chceme někomu něco dát a nechceme tak činit zcela fádně. Nicméně taštičky se někde dávají na stromek, proto mají místo i zde.

Tvorba je velmi jednoduchá. Stačí krepový papír, lepidlo, případně nějaké zdobící samolepky s vánočními motivy a provázek, který bude sloužit jako ucho.

Z krepového papíru vystřihneme obdélník, který po přeložení bude činit tvar budoucí taštičky. Rozměry jsou zcela na vás, pokud budete tašku dávat na stromek, volte menší rozměry, pokud naopak budete něco do taštičky chtít dát, volte rozměr takový, aby se do ní přání, nebo předmět, nebo peníze, vešly.

Potom už stačí jen nařasit okraje. Do vrchní části zatím ještě nesložené tašky vlepíme oba konce provázku, aby vzniklo ucho na nošení. Poté papír přeložíme a po stranách slepíme. Přední stranu dle libosti dozdobíme třeba samolepkami, nebo jmény a podobně. Hotovo!
Rate this post
Bookmark the permalink.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..